خانه / وبلاگ / انواع فرش های ماشینی و فروش آنلاین متنوع ترین فرش های ماشینی + عکس
گلیم فرش 8603

انواع فرش های ماشینی و فروش آنلاین متنوع ترین فرش های ماشینی + عکس

فرش ها از نظر اندازه ، بافت ، شکل ، جنس ، طرح رنگ و … انواع مختلفی دارند . اما به طور کلی و عمومی انواع فرش ها به دو دسته کلی و اصلی فرش های دست باف و فرش های ماشینی تقسیم می شوند که هرکدام از این دو دسته دارای زیر مجموعه مربوط به خودش است .

انواع فرش 3
فرش شنل مدل ۲

فرش های دست باف معمولا از سه نخ ابریشم ، نخ پشمی و نخ پنبه ای بافته می شوند این نوع از فرش ها به دست انسان ساخته شده است و امروزه هم به عنوان یک هنر نفیس در قالب تابلو فرش و فرش های خانگی و مجلل در سراسر جهان تولید می شود .

انواع فرش
فرش شگی ( پرز بلند ) مدل ۴

فرش های دست باف نسبت به فرش های ماشینی از قیمت بالاتری برخوردار هستند . اما فرش های ماشینی عموما از نخ پنبه بافته می شوند و دارای تنوع و انواع بیشتری در بازار های امروزی هستند همچنین قیمت مناسب انواع فرش های ماشینی باغث شده تا محبوبیت آن در بین عموم مردم بیشتر باشد .

 

دی فرش یکی از محبوب ترین تولید کنندگان انواع فرش های ماشینی است . که با توجه به تنوع در تولید و طرح های ماشین های ماشینی و قیمت مناسب فرش ها نسبت به سایر فرش های موجود در بازار در بین مشتریان محبوب تر از سایر تولید کنندگان فرش باشد . داشتن بالاترین کیفیت و تنوع گسترده در فرش های ماشینی دی فرش و ارسال رایگان فرش ها به سراسر ایران یکی از بزرگترین مزیت های فرش های تولید شده در دی فرش است .

انواع فرش های ماشینی تولید شده در دی ایران عبارتند از :

فرش های ۱۲۰۰ شانه

فرش های ۱۰۵۰ شانه

فرش های۱۰۰۰ شانه

فرش های ۷۰۰ شانه

فرش اتاق کودک

فرش شگی

فرش گلیم

فرش شنل

انواع فرش 1
فرش گلیم مدل ۱

 

 

 

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *