خانه / وبلاگ / با شامپو فرش ، فرش ها را برق بیاندازید

با شامپو فرش ، فرش ها را برق بیاندازید

فرش و مبلمان در استفاده روزمره به تدریج در اثر آلودگی هوا و نشست و برخاست كثیف شده و بهتر است هر از چند گاهی توسط شوینده مناسب شسته و تمیز شود.به دلیل روكش‌های گوناگون مبلمان و الیاف متفاوت فرش ها، شامپو فرش و موكت بایستی با تمام الیاف ها سازگار بوده و هیچ گونه ضرری برای آنها نداشته باشد، بنابراین استفاده از كمترین مواد شیمیائی در فرمولاسیون شامپو فرش بسیار حائز اهمیت می باشد

شامپو فرش 1

از طرفی جلوگیری از تداخل رنگ ها و یا از بین رفتن شادابی و نشاط رنگ فرش و موكت از دیگر جنبه‌های مورد توجه در شوینده‌های فرش و موكت می باشد. برای حفظ وسلامت رنگ ها و همچنین داشتن فرش هایی با پرز نرم و ملایم، طرز استفاده از شامپو فرش نیز در كنار انتخاب محصول مناسب حائز اهمیت می باشد.

شامپو فرش

بهترین روش برای تمیز كردن فرش و موكت با شامپو فرش، انحلال مقدار مناسبی از آن(طبق دستورالعمل) در آب وتمیز كردن سطح مورد نظر با اسفنج آغشته به محلول شوینده می باشد. سپس باید با یك دستمال كتانی نم دار سطح فرش را از شوینده و چرك های حل شده در آن پاك نموده و هر از چندگاهی دستمال مورد نظر را با یك دستمال تازه دیگر عوض نمود. همچنین بایستی فرش و موكت را پس از خشك شدن جارو نمود.

شامپو فرش 3

از نكات قابل توجه پرهیز از راه رفتن و یا نشستن بر روی فرش و موكت قبل از خشك شدن كامل آنهاست، در غیر این صورت احتمال بروز لكه وجود دارد است.

منبع:دی فرش

قوانین پهن کردن فرش و قالی

بهترین انتخاب فرش برای ورودی منزل شما

طرح ها و نقش های فرش ایران و طبقه بندی صحیح و اصولی آن

خرید فرش و مواردی که در هنگام خرید بهتر است به آن توجه کنیم

فرش ایرانی و جلوه های بی نظیر آن در دکوراسیون منزل

 

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *