خانه / وبلاگ / بهترین نحوه ی پهن کردن فرش در دکوراسیون اتاق خواب ها

بهترین نحوه ی پهن کردن فرش در دکوراسیون اتاق خواب ها

فرش ها در دکوراسیون اتاق خواب عنصری حیاتی و البته دکوری محسوب می شوند که علاوه بر چشم انداز زیبا و دلنشینی که به محیط می دهند اتاق خواب را صمیمانه تر و دنج تر می کنند علاوه بر جنبه زیبایی ،  پهن کردن فرش ها در اتاق خواب استفاده های دیگری هم دارد .

یکی از کاربرد های پهن کردن فرش در اتاق خواب میتواند عایق بودن آن باشد برای مثال اگر کف پوش اتاق خواب شما ماهیتی سرد دارد مثل سرامیک ، سنگ و بتن برای فصل های سرد سال استفاده از فرش گزینه خیلی خوبی است چرا که تردد در فصل های سرد روی فرش بسیار لذت بخش تر خواهد بود .و از انتقال سرما به پاهای شما هنگام رفت و آمد و تردد جلوگیری می کند .

پهن 444

یکی از کاربرد های فرش برای اتاق خواب ها این است که به کمک فرش می توانید قسمت های مختلف اتاق را از یکدیگر تفکیک و جداسازی کنید . این کار باعث می شود اتاق خواب شما منظم تر و منسجم تر به نظر برسد .

هنگام تهیه فرش برای اتاق خواب به مدل ها و ابعاد مختلفی بر خواهید خورد .که هر کدام سبک و طرح خاص خودش را دارد.

پهن 22

اما حتما شرایط ،ابعاد ،سبک و خیلی از جزییات اتاق خواب خود را هنگام تهیه فرش در نظر بگیرید .یکی از راه های استفاده از فرش در اتاق خواب این است که فرش را زیر تخت پهن کنید اگر هدف شما این است حتما ابعد تخت خود را یاداشت و همراه خود داشته باشید .طراحان دکوراسیون توصیه می کنند که برای پهن کردن فرش زیر تخت مقداری از فرش اطراف خارجی تخت را بپوشاند و تا حد ممکن برای این کار از فرش های بدون طرح و یکرنگ استفاده شود فرش های مدرن گزینه ی مناسبی برای این کار هستند.

پهن 11

 

منبع : دی فرش

خرید فرش به صورت آنلاین و ارسال رایگان

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *