خانه / وبلاگ / تزیین دکوراسیون خانه ها به سبک سنتی با کمک فرش های قرمز

تزیین دکوراسیون خانه ها به سبک سنتی با کمک فرش های قرمز

خانه های قدیمی و اصیل ایرانی یکی از محبوبترین دکوراسیون ها را در بین طراحان جهانی دارند . اما چه چیز باعث  محبوبیت سبک سنتی و ایرانی  در بین طراحان و مردم شده است فرهنگ ایرانی به خاطر حفظ خانواده و خانواده دوستی همیشه سعی کرده تا اعضای خانواده و حتی اقوام را در کنار خود نگه دارد و حس صمیمیت را به خانه ها اضافه کند .

استفاده از فرش های قرمز رنگ قدیمی ، گرامافون ها ، صندوقچه ها و بوفه های چوبی ، استفاده از رو میزی های دست دوز و زیبا همگی دست به دست هم داده اند تا دکوراسیون خانه های ایرانی بیش از بیش گرم تر و صمیمی تر باشد .

سنتی ییی
اگر شما هم قصد دارید تا دکوراسیون خانه خود را به سبک خانه های قدیکی و ایرانی تزیین کنید با ما همراه باشید تا چند راهکار ساده را برای شما بیان کنیم
استفاده از فرش های قرمز لاکی زمینه اصلی و گسترده ای از این طراحی را فراهم می کند .شما می توانید این فرش ها را با توجه به سلیقه و ابعاد منزلتان استفاده کنید . اما پیشنهاد ما این است که اگر فرش قرمز به طور کامل سطح کف را پوشش ندهد خیلی بهتر است و بهر است مقداری از سطح کف اصلی در کنار فرش ها دیده شود.یکی دیگر از پیشنهاد ها این است که از فرش های کوچک برای تزیین فرش های بزرگ استفاده کنید و فرش کوچک را روی فرش بزرگتر پهن کنید.

سنتی شش
نکته بعدی این است که حتما از یک صندوق چه با توجه به فضای خانه خود استفاده کنید ، میتوانید این صندوق چه را در گوشه کنار های خانه جای دهید و روی آن را با پارچه های مخملی یا دارای طرح بوته جقه تزیین کنید .قرار دادن وسایلی مثا رادیو قدیمی یا گرامافون روی صندوق شما چشم اندازی ویژه به فضای خانه می دهد
استفاده از سماور های نفتی قدیمی روی اپن یا بوفه ها هم ایده هایی است که حس و حال یک خانه قدیمی و سنتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

منبع : دی فرش

خرید بهترین طرح فرش های ۷۰۰ شانه

خرید زیباترین فرش های ۱۰۰۰ شانه

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *