خانه / وبلاگ / سرویس بهداشتی و حمام خود را با قالیچه های فانتزی تزیین کنید

سرویس بهداشتی و حمام خود را با قالیچه های فانتزی تزیین کنید

اگر شما هم در قسمت سرویس بهداشتی و حمام خود فضای زیادی دارید و قسمت های خالی بسیاری  در نگاه اول میبینید ،بهترین پیشنهاد ما برای شما استفاده از قالیچه های کوچک  فانتزی برای تزئین  و پوشش فضا های خالی این سرویس بهداشتی و حمام است .

حتما به این نکته توجه داشته باشید که معمولا این طراحی برای  خانه هایی مناسب و جالب است  که فضای زیادی برای حمام و سرویس بهداشتی خود دارند.  معمولا رنگ قسمتهای کف پوش حمام و سرویس بهداشتی سفید است .این قسمت از منزل با پیش زمینه  سفید و یا رنگ یک دست برای پا کیزگی و تمیز جلوه دادن آن طراحی می شود، پس با وجود یک فضای نسبتا بزرگ،بسیاری از این فضا خالی می ماند و حس سردی و بی روحی  را به محیط می بخشد. قالیچه های فانتزی گزینه ی بسیار خوبی برای پر کردن این فضا هستند وبه راحتی می توانند این سردی  و بی روحی را از دکوراسیون  حمام و سرویس بهداشتی شما بگیرند.

خوشبختانه امروزه انواع مختلفی از فرش های فانتزی ، در طرح ها و رنگ های متنوع  در بازار یافت می شود. با کمی دقت می توانید نوع دلخواه و هماهنگ  با فضای  دکوراسیون منزل خود را تهیه کنید. بسیاری از این فرش های فانتزی  برای ترکیب و همخانی با  حمام و سرویس بهداشتی تولید می شود. بنابراین در خرید فرش فانتزی خیلی عجله نکنید و ست دلخواه و هماهنگ با دکوراسیون خود را خریداری کنید. اگر از ترکیب رنگی یا طرحی قسمت های مختلف چند ست استفاده کنید، محیط شلوغ و به هم ریختهنشان داده می شود! این کار از شکل از  پاکیزه فضای مورد نظر شما کم می کند و حالت دلزدگی ایجاد می شود.

در این مطلب  قصد داریم نمونه هایی از مدل های قالیچه های فانتری را برای شما به نمایش بگذاریم.

سرویس بهداشتی 3245

سرویس بهداشتی 1111

سرویس بهداشتی 121333

سرویس بهداشتی 1233

سرویس بهداشتی 44

سرویس بهداشتی 2

 

سرویس بهداشتی 1

منبع : دی فرش

 

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *