خانه / وبلاگ / فرش های کرم رنگ را در دکوراسیون با چه وسایل و چه رنگ هایی ست کنیم ؟

فرش های کرم رنگ را در دکوراسیون با چه وسایل و چه رنگ هایی ست کنیم ؟

فرش های کرم رنگ یکی از فرش هایی است که محبوبیت زیادی برای طراحان دکوراسیون دارد ، این فرش ها به خاطر زمینه ی روشنی که دارند به راحتی در منازل ، محیط های اداری و سایر مکان ها استفاده می شوند . 

اگر شما هم قصد خریدن فرش های کرم رنگ دارید با ما همراه باشید تا برای شما هم از ویژگی های این فرش و هم از نحوی ست کردن آنها با سایر وسایل  نکاتی را شرح دهیم .فرش های کرم02820932802028028

یکی از ویژگی های بزرگ فرش های کرم رنگ این است که این فرش ها به خاطر حجم وسیعی از رنگ روشن باعث می شود که که فضای اتاق شما روشن تر و بزرگتر نشان داده شود .

بهترین وسیله برای درخشش فرشهای کرم رنگ مبلمان ها هستند .رنگ های کرم به راحتی با رنگ های سبز و رنگ قهوه ای یا همان رنگ چوب ست می شوند و جلوه ای کلاسیک به فضای منزل می بخشند . بهتر است برای هماهنگی بیشتر فرشهای کرم رنگ از رنگهایی که تیره تر هستند در کنار آنها استفاده کنید .

خرید فرش های زیبای شگی 

فرش های کرم 092020970927

اگر از تجملات و نقش هی متعدد در دکوراسیون لذت می برید می توانید از کاغذ دیواری های طلایی با نقش های قهوه ای یا سبز استفاده کنید . یکی از مزایای خوب فرشهای کرم رنگ این است که می توانید آنها را به راحتی و کمی دقت در کنار سایر رنگ ها به کار بگیرید .وسیله دیگر شما برای تزیین دکوراسیون خانه ای با فرشهایی با رنگ کرم بهتر است آنها را با پرده های طرح دار و دارای زرق و برق بکار بگیرید و دکوراسیون خانه را با تجمل و با شکوه تر کنید .

برای بکاز بردن فرشهای کرم رنگ از میز ناهار خوری های با رنگ چوب استفاده کنید و زیبایی آنها را در کنار رنگ کرم حس کنید . اگر اهل نگهداری گل های طبیعی در خانه هستید بهترین گزینه برای انتخاب رنگ فرش رنگ کرم است .جلوه ی زیبای رنگ های طبیعی در کنار رنگ های کرم بی نظیر است .

خرید فرش های زیبای شنل

فرش های کرم 9720982986غ

خرید زیبا ترین  فرش های ۱۲۰۰ شانه

فرش های کرم098797979

خرید فرش های زیبا ۱۰۵۰ شانه 

فرش های کرم 904732غ

 

 

 

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *