خانه / وبلاگ / کف پوش استاندارد حمام و دستشویی و آشنایی با طراحی این مکان به صورت شیک

کف پوش استاندارد حمام و دستشویی و آشنایی با طراحی این مکان به صورت شیک

کف حمام و دستشویی چون بیشتر از هر جایی مورد استفاده قرار می گیرد و در معرض آب , رطوبت , مواد آرایشی و بهداشتی زیاد است پس باید جنس انتخابی آن باید دوام بوده و کیفیت لازم را داشته باشد . شما برای انتخاب کف پوش استاندارد حمام و دستشویی باید دقت کنید که علاوه بر کیفیت , ظاهر زیبا و خاصی داشته باشد .

یک نوع کف پوش استاندارد حمام و دستشویی , بتنی آن است این کف پوش بسیار کار آمد , محکم و مقرون به صرفه است شما به این بتن آماده می توانید شیشه , چینی و نرمه خاکستر اضافه کنید تا باعث جذابیت کار شما شود .

تصاویری از کف پوش استاندارد حمام و دستشویی

کف پوش استاندارد حمام و دستشویی 1

کف پوش استاندارد حمام و دستشویی 2

کف پوش استاندارد حمام و دستشویی 3

کف پوش استاندارد حمام و دستشویی 4

مدل دیگر این کف پوش ها سنگ ریزه ای می باشند که , حس و حال خاصی به سرویس بهداشتی و حمام شما می دهند . استفاده از این کف پوش های سنگ ریزه ای باعث می شود , خستگی پاهای شما گرفته شود و نمای بسیار شیکی را در سرویس بهداشتی و حمام شما به وجود آید .

کف پوش موزاییک مرمری , که ساخته شده از سنگدانه های مرمری می باشند . ای کف پوش ها علاوه بر زیبایی بی نظیر خود دوام و ماندگاری بالایی دارند و سطح آن کاملا در مقابل آب نفوذ نا پذیر است و بسیار مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد .

کف پوش هایی از جنس کاشی های شیشه ای باز یافتی , وجود دارند که داری کیفیت بالا و ظاهر جواهر گونه با رنگ های فوق العاده ای می باشند . در ساختار این کف پوش بازیافتی در صد بالایی کاشی شکسته وجود دارد که تصویر بی نظیری برای شما در حمام و سرویس بهداشتی تان به وجود خواهد آورد .

کف پوش های چوبی , نوع دیگر از کف پوش های زیبا می باشد که علاوه بر اینکه در کف حمام و ودستشویی مورد استفاده قرار می گیرد می توانیم در کف اتاق نشیمن و پذیرایی با استفاده از یک فرش با رنگ خنثی هم از زیبایی و جذابیت آن بهره بجوییم . این کف پوش ها باید هر چند وقت یکبار درزگیری و آب بندی شوند تا با خیال راحت بتوانیم در حمام و سرویس بهداشتی از این کف پوش شیک استفاده نماییم .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *