خانه / وبلاگ / آیینه و کنسول شیک در دگرگون سازی و زیبا سازی طراحی های داخلی

آیینه و کنسول شیک در دگرگون سازی و زیبا سازی طراحی های داخلی

آیینه ها,  مهمترین وسیله در دگرگون سازی فضای داخلی هر خانه هستند . آیینه و کنسول شیک , تغییرات دلنشینی به اتاق نشیمن یا پذیرایی شما می دهند . آیینه ها در ابعاد مختلف ساخته و روی میز کنسولی قرار گرفته می شوند جنس آینه و کنسول معمولا از برنج , برنز و چوب می باشد که با در نظر گرفتن دکوراسیون داخلی خانه خود نوع آن را تعیین خواهید کرد .

گذاشتن یک آیینه و کنسول شیک , در هر خانه باعث به وجود آمدن یک دکور تزیینی زیبا می شود که معمولا ورودی خانه جای مناسبی برای قرار دادن آن است . قرار دادن آیینه و کنسول در جای مناسب,  باعث می شود که چشم ببیننده را به خود خیره کرده و برای مهمانان شما جذاب باشد .

تصاویری از آیینه و کنسول شیک

 

آیینه و کنسول شیک 1

 

آیینه و کنسول شیک 2

آیینه و کنسول شیک 3

آیینه و کنسول شیک 4

با گذاشتن آیینه و کنسول , در انتهای راهرو و انتخاب طرح های زیبا و رنگ های شاد به طوری که با فضای داخلی هماهنگ باشد جلوه منحصر به فردی برای راهروی شما به وجود می آورد . برای زیباتر شدن این مکان بهتر است , یک قالیچه کوچک یا فرش زیبا جلوی آن انداخته و صحنه را خاص تر کنید .

حتما نباید آیینه روی کنسول مخصوص قرار گیرد , شما از طبقات کتابخانه های کوچک زمینی می توانید کمک بگیرید . به طوری که آیینه را روی آن قرار دهید و کنسولی خلاقانه ای برای خود درست کنید . در اتاق خواب می توانید , دو کنسول در دو طرف تخت خواب بگذارید و روی آن آیینه هایی زیبا با طراحی شیک قرار دهید این حس تعادل و توازن حال و هوای دوستانه ای به اتاق خواب شما می دهد .

شما از آینه و کنسول می توانید , در سرویس بهداشتی منزلتان نیز استفاده کنید و سرویس بهداشتی معمولی خود را به سرویس خلاق و پویا تبدیل نمایید . آیینه و کنسول چوبی , فضای خانه شما را به سمت دکوراسیون کلاسیک می کشاند شما با کمی سلیقه تمامی وسایل خانه را چوبی و از یک رنگ انتخاب کرده طوری که با هم هماهنگ باشند خواهید دید چه فضای دلنشین و جذابی برای منزل خود درست کرده اید .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *