خانه / وبلاگ / بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید و ایجاد آشپزخانه ای تمیز و مرتب

بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید و ایجاد آشپزخانه ای تمیز و مرتب

آیا تاکنون به فکر ایجاد تغییر و تحول در آشپزخانه خود و باسازی آن افتاده اید ؟ شما با طراحی بهینه و انتخاب های درست می توانید سبک را طراحی کنید که بسیار شیک و چشم گیر باشد . بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید , به شما کمک می کند که فضای مدرنی داشته باشید و با گذاشتن وقت زیاد در این مکان از فضای آن لذت ببرید .

بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید , باید به گونه ای باشد که وسایل مورد استفاده در این مکان در نزدیکنرین قسمت آشپزخانه قرار گیرد . سیستم داخلی این فضا به گونه ای باشد که , نظم دهی و تمیز کردن آشپزخانه به سرعت انجام گیرد . مواد و مصالح مورد استفاده در این مکان از جنس خوب و مرغوب باشد و باعث شود فضای دلنشینی در آشپزخانه به وجود آید .

تصاویری از بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید

بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید 1

بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید 2

بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید 3

بازسازی آشپزخانه با ساختار جدید 4

اولین تغییر در آشپزخانه , دوری کردن از کاشی های قدیمی روی سطوح پیشخوان است شما می توانید از استیل ضد زنگ استفاده کنید چرا که برای نصبش هرگز نیازی به ملات و دوغاب نیست و نیازی به درز گیری ندارد . اگر شما دوست دارید از کاشی در این فضا بهره بگیرید , بهتر است از کاشی های چینی بزرگ استفاده کنید چرا که هم نمای زیبا تری دارد هم ملات و دوغاب را به حداقل می رساند .

دیوار آشپزخانه باید از نوعی باشد که , به راحتی بتوان آن را تمیز کرد از مصالح یک تکه مثل دیوارهای شیشه ای رنگی بهترین گزینه برای این محیط می باشند . چون رنگ آن را به راحتی می توان با کابینت ها و حتی فرش یا کف پوش آشپزخانه هماهنگ نمود . در ضمن تمیز کردن این دیوارها ی شیشه ای آسان تر از کاشی و موزاییک است .

کف پوشی را برای آشپزخانه انتخاب کنید که , فقط نیاز باشد رطوبت آن را خشک نمود و دارای هیچ نوع خط ملات و دوغابی نباشند مثل ورقه های وینیلی که به راحتی با جارو برقی و یک دستمال خیس تمیز می شود و سطحش براق می شود . شما از کاشی و سرامیک با روکش شیشه ای , نیز می توانید برای کف پوش آشپزخانه استفاده کنید این کاشی ها در مقابل مایعات و رطوبت قوی هستند و کمترین میزان دوغاب و ملات برای آنها بکار برده می شود .

از کابینت های پر تزیین استفاده نکنید , ممکن است این کابینت ها ظاهری زیبا داشته باشند ولی تمیز کردن آنها کار دشواری است . سعی کنید از کابینت های ساده با در یک تکه استفاده کنید این کابینت های ساده برای هر نوع سبک دکوراسیون مناسب می باشند .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *