خانه / وبلاگ / ترفندهای دکوراسیون داخلی که بر کیفیت زندگی تاثیر بسزایی دارد

ترفندهای دکوراسیون داخلی که بر کیفیت زندگی تاثیر بسزایی دارد

اگر چیدمان و طراحی داخلی منزلتان را به دست طراحان داخلی بسپارید , ایده هایی را به شما پیشنهاد می کنند که تا کنون به آن فکر نکرده اید ولی خواهید دید این ترفندهای دکوراسیون داخلی چقدر بر کیفیت زندگی شما تاثیر خواهند گذاشت . این ایده ها به شما کمک خواهند کرد که , کارهای خود را راحتر و سریع تر انجام دهید .

ترفند های دکوراسیون داخلی , راه را برای یک زندگی بهتر برای شما باز خواهد کرد و به شما ثابت می کند که تا کنون چقدر زندگی شما کیفیت پایینی داشته است . اگر شما می خواهید در اشپزخانه خود فضای مرتب تری داشته باشید بهتر است , جای مایع ظرف شویی را در داخل سینک ظرف شویی تعبیه کنید و فقط جای خروج مایع آن را بیرون بگذارید .

تصاویری از ترفندهای دکوراسیون داخلی

ترفندهای دکوراسیون داخلی 1

ترفندهای دکوراسیون داخلی 2

ترفندهای دکوراسیون داخلی 3

ترفندهای دکوراسیون داخلی 4

تمام ظروف و وسایل اضافه را از روی کابینت ها جمع کنید تا , چهره آشپزخانه تان خلوت و مرتب به نظر آید . اگر درب کابینت یا کشوهای آشپزخانه شما به شدت بسته می شود وایجاد صدا می کند , از لوله های آرام بند برای تمامی درها استفاده کنید تا درها به آرامی بسته شوند و ایجاد صدا نکنند .

سعی کنید کابینت ها را , با کشوهای بزرگ بسازید و از رنگ های روشن برای کابینت استفاده کنید . یک گلیم فرش با رنگ روشن , خریداری نمایید تا فضا بزرگ تر و دلبازتر به چشم آید . استفاده از نور پردازی توکار در فضای آشپزخانه , موضوع بی اهمییتی نمی باشد  نور پردازی حال و هوای خاصی به محیط آشپزخانه شما می بخشد و فضا را پر نشاط و شاداب می کند .

برای اتاق ها , آشپزخانه و حتی ورودی خانه از چراغ های حساس به حرکت استفاده نمایید . این چراغ ها به شما کمک می کنند که در تاریکی دنبال کلید برق نگردید . اگر بخواهید در مصرف برق در منزلتان صرفه جویی کنید , از کلید های تنظیم شدت نور استفاده کنید این کلیدها شدت برق را کنترل می کنند .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *