خانه / وبلاگ / ست کردن مبلمان با کف پوش برای خانه های لوکس با چیدمان خیره کننده

ست کردن مبلمان با کف پوش برای خانه های لوکس با چیدمان خیره کننده

کف پوش ها انواع متنوع و زیبایی دارند , چه از نظر جنسی و چه از نظر رنگ شما می توانید در میان این کف پوش ها آنچه که متناسب با دکوراسیون خانه شما و سلیقه شماست را انتخاب نمایید . در بین این تنوع کف پوش هایی  که با رنگ تیره و طرح چوبی هستند , محبوبیت بیشتری بین مردم دارند . ست کردن مبلمان با کف پوش جذابیت فراوانی را به خانه شما می آورد .

ولی اگر رنگ مبلمان با کف پوش ها هماهنگ نشود , فضای گرفته و سنگینی در خانه حاکم می شود که خانه را به سمت تاریکی و بی روح بودن می برد . ست کردن مبلمان با کف پوش کار دشواری نیست کافیست با کمی دقت و حوصله در انتخاب وسایل اتاق و چیدمان آن به لوکس شدن منزلتان کمک نمایید .

تصاویری از ست کردن مبلمان با کف پوش

ست کردن مبلمان با کف پوش 1

ست کردن مبلمان با کف پوش 2

ست کردن مبلمان با کف پوش 3

ست کردن مبلمان با کف پوش 4

یک ایده بی نظیر برای طراحی داخلی به این شکل است که اگر , کف پوش اتاق رنگ تیره مثل طوسی یا سیاه دارد شما مبلمانی با رنگ روشن تر به طوری که طیفی از رنگ کف را داشته باشد را انتخاب کنید . سپس یک فرش فانتزی پرزدار سفید در وسط مبلمان بیندازید و دیوارها را به رنگ سفید تغییر دهید تا یک هارمونی شیک در اتاق به وجود آورید .

یک روش زیبای دیگر , هماهنگ کردن پایه مبل ها با کف پوش اتاق است . حتما نیاز نیست که کل مبلمان شما رنگ کف پوش باشد همین که بتوانید پایه های مبل ها را به رنگ کف درآورید فضای منحصر به فردی ساخته اید . اما باید حتما رنگ دیوارهای شما رنگ روشن , به خصوص سفید باشد تا فضای گرفته و سنگین اتاق از بین برود .

مدل دیگر تنوع در طراحی استفاده از میز جلو مبلی با رنگ تیره هم رنگ کف پوش است , گذاشتن صندلی سفید رنگ در بین مبلمان با نصب لوستر های درخشان در بالای چیدمان فضای بی نظیری را خلق می کند .

شما با هماهنگ کردن کتابخانه اتاق , با رنگ فرش وسط مبلمان و همچنین دیوارها محیط دنج و خوشایندی را ایجاد نمایید . برای به وجود آوردن دکوراسیون مدرن در خانه , می توانید از کوسن هایی با پوست حیوانات به رنگ تیره نیز استفاده کنید در این طراحی اگر مبلمان استیل باشه خانه شما شکیل تر می شود .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *