خانه / وبلاگ / فرش اتاق پذیرایی شیک برای دکوراسیون های متفاوت در مدل های مختلف

فرش اتاق پذیرایی شیک برای دکوراسیون های متفاوت در مدل های مختلف

استفاده از فرش های زیبا با نقش و نگار متفاوت , در اتاق پذیرایی همه ایرانی ها دیده می شود و همه ما به آن توجه ویژه ای داریم . کمتر دیده شده که وارد خانه ای بشویم که فرش داخل آن نباشد , از مهمترین و متنوع ترین انواع فرش اتاق پذیرایی می تواند برای چشمگیر کردن محیط خانه استفاده کرد .

فرش اتاق پذیرایی باید طوری انتخاب شود که , متناسب با ابعاد خانه باشد و همینطور رنگ آن با وسایل خانه به راحتی ست شود . چرا که امروزه , در کمتر خانه ای نشانه ای از پتوهای پشمی قدیمی و پشتی های قرمز رنگ دیده می شود که اصالت خاصی به خانه هر ایرانی در گذشته داده است .

تصاویری از فرش اتاق پذیرایی شیک

فرش اتاق پذیرایی 1

فرش اتاق پذیرایی 2

فرش اتاق پذیرایی 3

فرش اتاق پذیرایی 4

در دکوراسیون مدرن امروزی , فرش را با وسواس خاصی انتخاب می شود . شما با آوردن هر فرش زیبای ایرانی به منزل خود به راحتی می توانید همان اصالت گذشته را به خانه خود بیاورید . این فرش های زیبا و خاص در کنار میز تلویزیون , مبلمان در سالن پذیرایی جلوه زیبا و شکیلی به وجود خواهد آورد .

نقش فرش در چیدمان داخلی , باعث ایجاد جذابیت و انرژی خاصی می شود . رابطه فرش و مبلمان بسیار بهم نزدیک است چرا که , باید از یک طیف رنگی انتخاب شوند اگر غیر از این باشد نا هماهنگی بدی به وجود خواهد آمد . تنوع در فرش و مبلمان به قدری زیاد است که , به آسانی می شود این وسایل را با یکدیگر هماهنگ نمود .

در صورتی که مبلمان منزلتان با فرش جلوی آن هماهنگ نمی باشد , شما باید از کوسن ها کمک بگیرید حتما کوسن روی مبلمان باید با فرش ست شود تا بتواند در هارمونی منزل به شما کمک نماید .

وجود فرش در خانه , علاوه بر چشم نواز کردن فضای داخلی باعث گرم نگه داشتن کف اتاق نیز می شود . نرمی و لطافتی که فرش های ایرانی دارند , باعث انتقال انرژی مثبت به خودتان و مهمانانتان می شود .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *