خانه / وبلاگ / فرش سرمه ای راچگونه وبا چه رنگهایی در دکوراسیون ست کنیم؟

فرش سرمه ای راچگونه وبا چه رنگهایی در دکوراسیون ست کنیم؟

فرش های جدیدی با زمینه ای سرمه ای محبوبیت زیادی در خانه ها پیدا کرده است اما فرش سرمه ای با چه وسایلی با چه ترکیب رنگی باید ست شود ؟

فرش سرمه ای بیشتر برای خانه هایی با سبک کلاسیک استفاده می شود اما در سایر سبک ها هم دیده می شود .فرش سرمه ای جلوه ای مجلل و با شکوه به فضای اتاق می یخشند به همین خاطر است که فرش های سرمه ای را بهتر است در اتاق های نشیمن یا پذیرایی استفاده کرد .

فرش شنل

فرش سرمه ای 4455565

برای ست کردن فرش سرمه ای در منزل اولین موضوع این است که چند ویژگی فرش را با دقت بیشتری بررسی کنید . اولین موضوع این است که طرح و نقش فرش شما از نقش ها و طرح های ریز بافته شده یا از طرح هایی با جزییات کمتر تشکیل شده است ، دومین موضوع که باید بررسی شود این است که ترکیب های رنگی به جزء سرمه ای چیست بیشتر رنگهایی که در ترکیب با فرش های سرمه ای به کار می رود رنگهایی همچون کالباسی ، کرم ، سبز آبی ، قهوه ای و …  را استفاده می شود .

خرید فرش ۱۲۰۰ شانه

فرش سرمه ای 75755

اگر فرش سرمه ای شما دارای طرح های پیچیده و شلوغ بود بهتر است که در ست کردن سایر وسایل با فرش از رنگ های روشن استفاده کرد ، برای مثال استفاده از فرش های سرمه ای در کنار دیوار های روشن خیلی بیشتر زیبایی خود را نشان می دهد . اما اگر کاغذ دیواری ها یا رنگ دیوار ها هم زمینه ای تیره داشته باشد فضای خانه خیلی تاریک و بسته و کم نور به نظر می رسد .

خرید فرش های زیبای شگی

فرش سرمه ای 5566

یکی دیگر از وسیله هایی که زیبایی زیادی در کنار فرش های سرمه ای دارد ، مبلمان ها می باشند خوشبختانه مبلمان های چوبی همخوانی بالایی در ست شدن با این فرش ها دارد . اما روکش این مبل ها بهتر است از یکی از رنگ های جزیی در ترکیب طرح فرش استفاده کنید مثلا اگر فرش شما در طرح و نقش خود کنار سرمه ای رنگ کالباسی دارد ، شما می توانید از مبلمان کالباسی استفاده کنید .انتخاب رنگ های مبل یکی از بهترین و موثرترین راه حل ها برای زیبایی دکوراسیون می باشد .

خرید فرش های ۱۰۰۰ شانه

فرش سرمه ای 234

یکی از عوامل مهم دیگر پرده هاست ،انتخاب یک پرده با رنگ روشن و ساده خیلی بهتر از انتخاب یک پرده پر نقش و رنگا رنگ است .ترکیب یک پرده با طرح ساده یا حتی بدون طرح در دکوراسیون نظم و ترتیب بهتر در فضای اطراف حفظ می شود .

به طور خلاصه می توان گفت که فرش های سرمه ای در کنار وسایل ساده و رنگ های روشن خیلی جذابیت بالایی ایجاد می کند .

خرید زیبا ترین گلیم فرش ها

فرش سرمه ای 111

منبع : دی فرش 

 

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *