خانه / وبلاگ / مدل فرش اتاق کودک با طراحی های جدید برای ایجاد خلاقیت در دکوراسیون

مدل فرش اتاق کودک با طراحی های جدید برای ایجاد خلاقیت در دکوراسیون

فرش و کف پوش جز مهمترین وسایل اتاق خواب کودک هستند چرا که هم اتاق را گرم نگه می دارد و هم جلوی ضربه و آسیب احتمالی را هنگام زمین خوردن در کودک می گیرد . مدل فرش اتاق کودک بسیار متنوع می باشد ابعاد و رنگ بندی متنوع این فرش ها باعث شده که محیط شاد و جذابی در اتاق خواب کودک پدید آورند .

با در نظر گرفتن فرشی زیبا با جنس و کیفیت عالی به حفظ سلامت پاهای کودک خود کمک نمایید . همیشه خرید مدل فرش کودک را در اولیت خود قرار دهید چرا که اصلی ترین بخش در دکوراسیون اتاق محسوب می شود . فرش اتاق کودک باید هر سه ماه یکبار بشویید تا از آلودگی پاک شود .

تصاویری از مدل فرش اتاق کودک

مدل فرش اتاق کودک 1

مدل فرش اتاق کودک 2

مدل فرش اتاق کودک 3

مدل فرش اتاق کودک 4

فرش و کف پوش اتاق کودک باید تمیز و عاری از میکروب باشد چونکه کودک ناخواسته خواکی یا اسباب بازی هایش را از روی زمین به دهان خود می برد اگر فرش کثیف باشد باعث بیمار شدن کودک و عواقب بعد از آن می شویم .

همانطور که می دانید دکوراسیون اتاق خواب دختر با پسر متفاوت است این تغییرات برای فرش هم می باشد شما هنگام انتخاب فرش به طرح و رنگ آن توجه نمایید تا طوری انتخاب کید که متناسب با جنسیت کودکتان باشد . اگر شما بتوانید فرش مناسبی را برای اتاق کودکتان خریداری نمایید به راحتی می شود طبق رنگ فرش دکوراسیون داخلی اتاق را بچینید و بقیه اجزای اتاق را با آن هماهنگ کنید .

هنگام خرید فرش برای اتاق کودک خود به این نکته توجه کنید که پرز این فرش ها نباید خیلی بلند باشه چرا که جارو و تمیز کردن این فرش ها کار دشواری است و در نهایت باعث می شود باقیمانده غذا یا خوراکی های دیگر در بین پرزها جا بماند و کودک آن را بخورد و جدا از آن باعث ایجاد آلودگی در اتاق می شود .

اگر بتوانید فرش اتاق کودک را با روتختی و پرده ست کنید می توانید شاهد به وجود آمدن یک دکوراسیون متفاوت و جذاب باشید . این فرش اگر طرح شخصیت های کارتونی و عروسکی باشد باعث شاد شدن کودک و در نهایت رشد ذهنی کوک شما می شود .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *