خانه / وبلاگ / مدل فرش های ایرانی گوناگون و متنوع با طرح و رنگ بندی جدید و زیبا

مدل فرش های ایرانی گوناگون و متنوع با طرح و رنگ بندی جدید و زیبا

در منزل تمام ایرانی ها , استفاده  و خرید فرش جز یکی ازمهمترین کارها می باشد . خانه شما چه بزرگ باشد چه کوچک , حتما یک تکه فرش برای تزیین جلوی مبلمان نیاز است تا زیبایی خانه شما را چند برابر کند . مدل فرش های ایرانی گوناگون در بازار وجود دارد که , در اندازه و رنگ های مختلفی بافته شده اند انواع فرشهای ایرانی به صورت ماشینی و دست بافت می باشند که هر کدام از آنها زیبایی های خودشان را دارند .

به یاد داشته باشید که انتخاب طرح و رنگ فرش , ارتباط مستقیمی با زیبایی خانه شما دارد . نقطه قابل توجه در این مطلب این است که , مدل فرش های ایرانی گوناگون و متنوع هستند به طوری که در تمام دنیا چشم ها را به خود خیره کرده اند .  بافت و جنس و کیفیت این فرشها , به قدری بالا می باشد که زبان زد خاص و عام است .

تصاویری از مدل فرش های ایرانی گوناگون

مدل فرش های ایرانی گوناگون 1

مدل فرش های ایرانی گوناگون 2

مدل فرش های ایرانی گوناگون 3

مدل فرش های ایرانی گوناگون 4

فرش های ایرانی , در تمام دنیا مورد تحسین قرار می گیرند این هنر تکرار نشدنی سالیان سال است که بین ایرانیان مرسوم بوده است و در کل جهان زینت بخش خانه های لوکس و مدرن آنها نیز شده است . نکته مهم خرید فرش های ایرانی و تفاوت آن با فرش های کشورهای دیگر در این است که , هر چقدر از عمر و قدمت این فرش ها بگذرد ارزش بیشتری پیدا می کنند .

بافت و طرح های فرش ایرانی به گونه ای است که , بر اثر گذشت زمان از مد نرفته و طرح های آن خسته کننده نمی شود و همیشه زیبایی و شادابی خود را دارند . امروزه با تغییرات در زندگی و تغییر سبک دکوراسیون از سنتی به مدرن همیشه سعی ما بر این است که فرشی را انتخاب نماییم که با پرده و مبلمان خانه ست باشد و هماهنگی در طیف رنگی آنها وجود داشته باشد . این هماهنگی , به زیبا شدن و چشمگیر شدن خانه شما کمک می کند .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *