خانه / وبلاگ / نقش طراحی داخلی برای ایجاد فضایی برای آرامش صبحگاهی

نقش طراحی داخلی برای ایجاد فضایی برای آرامش صبحگاهی

اگرقرار است یک روز را با نشاط و سر زندگی شروع کنیم باید , یک صبح با انرژی و شاداب داشته باشیم . برای داشتن یک صبح با روح و پر نشاط , نور خورشید اصلی ترین بخش این داستان است اگر میز ناهار خوری شما داخل آشپزخانه است بهتر است پرده را کنار بزنید تا نور به میز شما مستقیم بتابد . در این مطلب ما راجب نقش طراحی داخلی برای ایجاد آرامش در صبحگاه صحبت خواهیم نمود .

تابیدن نور خورشید به هر قسمتی از اتاق که , قرار است در آنجا صبحانه بخورید بسیار لذت بخش می باشد . نقش طراحی داخلی به این شکل است بهترین استفاده را از فضایی که در اختیار دارید ببرید مثلا اگر منطقه ای که در آن زندگی می کنید گرمسیری است می توانید , برای خوردن صبحانه به بالکن بروید و با نشستن روی یک صندلی راحت از خوردت چای در هوای آزاد لذت ببرید .

تصاویری از نقش طراحی داخلی برای ایجاد آرامش

نقش طراحی داخلی 1

نقش طراحی داخلی 2

نقش طراحی داخلی 3

نقش طراحی داخلی 4

اگر اتاق خواب شما پنجره ای به بیرون دارد بهتر است , یک نیمکت یا صندلی در جلوی پنجره قرار دهید و روی آن را کوسن هایی از جنس پرده بگذارید در هنگام صبح پرده ها را کنار بکشید تا نور خورشید به داخل اتاق بتابد و شما حس بهاری بودن را در فضای اتاق خواب خود حس نمایید .

برای آوردن آرامش بیشتر به اتاق خواب بهتر است یک گلدان سر سبز خانگی , یک پتوی طرح دار نرم برای روی تخت خواب و یک فرش زیبا در کف اتاق به سرزنده شدن فضای اتاق در صبحگاه کمک نمایید . اگر اتاق شما پنجره ای به بیرون ندارد شما می توانید با نصب یک تابلو , با طرح منظره جلوه زیبایی به اتاق دهید و اگر اتاق شما در جایی قرار دارد که سر و صدا به داخل اتاقتان می آید , با گذاشتن یک آبنما آرامش را به اتاق خود بیاورید .

برای روح بخشیدن به خانه بهتر است از , رنگ ها کمک بگیرید استفاده از رنگ سفید , زرد و سبز می تواند برای این کار مفید باشد . اگر نمی دانید که از کجای خانه شروع کنید بهتر است , روکش یک صندلی یا کوسن را به رنگ زرد تغییر دهید خواهید دید چه تحول عظیمی در دکوراسیون خانه ایجاد می شود .

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *