خانه / وبلاگ / وسایل پذیرایی از مهمان با انتخاب شیک ترین و زیباترین وسایل تزیینی در دکوراسیون خانه

وسایل پذیرایی از مهمان با انتخاب شیک ترین و زیباترین وسایل تزیینی در دکوراسیون خانه

اتاق پذیرایی معمولا جایی است که , فضایی رسمی دارد و ما از مهمانان خاص خود در این مکان پذیرایی به عمل می آوریم . اما بهتر است که , این فضا از حالت رسمی و خشک بودن خارج شود تا مهمان نیز در این مکان احساس راحتی نماید . برای انجام این کار , وسایل پذیرایی از مهمان بسیار مهم می باشد .

یکی از مهمترین وسایل پذیرایی از مهمان , مبلمان اتاق پذیرایی می باشد که هر چقدر تزیینی باشد فضا را دوستانه تر نشان می دهد . در نظر داشته باشید بوفه , وسایل غذا خوری , فرش , میز جلو مبلی و … به اتاق شما شخصیت می بخشند . اتاق پذیرایی برای اینکه فضای خوب و سرگرم کننده برای مهمانان داشته باشد باید به کاربردی تر کردن , رنگارنگ کردن و متنوع کردن اتاق بپردازیم .

تصاویری از وسایل پذیرایی از مهمان

وسایل پذیرایی از مهمان 1

وسایل پذیرایی از مهمان 2

وسایل پذیرایی از مهمان 3

وسایل پذیرایی از مهمان 4

برای پذیرایی از مهمانانتان , میز ناهار خوری مناسبی انتخاب کنید . اگر شما تعداد مهمانان زیادی دارید بهتر است یک میز ناهار خوری بزرگ تهیه نمایید . ولی اگر تعداد مهمانانتان کم است , میز ناهار خوری کوچک خریداری نمایید به طوری که متناسب با تعداد افراد دور میز باشد . اگر تعداد مهمانان شما مشخص نیست , می توانید از میز های قابل تنظیم استفاده کنید به طوری که به راحتی طول میز تغییر می کند .

برای اینکه دائم در حال رفت و آمد در آشپزخانه برای آوردن وسایل نباشید بهتر است , یک بوفه در کنار میز ناهار خوریتان داشته باشید تا وسایل مورد نیازغذا خوری را در آن بچینید تا هنگام صرف غذا در کنار مهمانانتان لذت ببرید . سعی کنید داخل بوفه را , ظروف مجلل کریستال و شیشه ای بگذارید تا به لوکس بودن مکان غذا خوری شما کمک نماید .

یک رو میزی زیبا , برای میزتان انتخاب کنید چرا که رو میزی به فضای شما شخصیت می بخشد . سعی کنید دستمال سفره هایی از جنس , ساتن هماهنگ با رو میزی در بشقاب ها قرار دهید تا مهمانانتان از دکور میز شما لذت ببرند .

منبع : دی فرش

 

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *