خانه / وبلاگ / کارخانه های فرش ماشینی کاشان و ویژگی های فرش کاشان
کارخانه های فرش ماشینی کاشان

کارخانه های فرش ماشینی کاشان و ویژگی های فرش کاشان

کارخانه های فرش ماشینی کاشان یکی از تولید کننده های فرش های ماشینی در ایران است .فرش های تولید شده در کارخانه کاشان در طرح ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند . کارخانه های فرش ماشینی کاشان 000

انواع فرش ماشینی کاشان

  • فرش ۱۲۰۰ شانه
  • فرش ۱۰۵۰ شانه
  • فرش ۷۰۰ شانه
  • طرح ۷۰۰ شانه
  • فرش اتاق کودک
  • فرش شگی (پرز بلند)
  • فرش شنل
  • گلیم فرش

 

 

  • کارخانه های فرش ماشینی کاشان 0000 کارخانه های فرش ماشینی کاشان 999

خرید اینترنتی و آنلاین جدید ترین فرش های ماشینی

فرش ۱۲۰۰ شانه

فرش ۱۲۰۰ شانه که به عبارتی در واحد طول دارای ۱۲۰۰ گره فرش میباشد گزینه بسیار مناسبی برای یک خانه ایرانی میباشد . امروزه با ظهور برندهای بسیار متنوع و مختلف در صنعت فرش جهت یک دسته بندی کلی نیاز به ملاکهایی چون تراکم و شانه احساس می شود . دی فرش تنوع بسیار بالایی را از فرش های ۱۲۰۰ شانه در اختیار مشتریان محترم قرار داده تا قدرت انتخاب آنها به نحو چشمگیری افزایش یابد . علاوه بر آن کیفیت کالا را ملاک خود قرار داده تا یک رابطه پایدار را میان خود و مشتری ایجاد نماید .

فرش ۱۰۵۰ شانه

فرش ۱۰۵۰ شانه که به عبارتی در واحد طول دارای ۱۰۵۰ گره فرش میباشد گزینه بسیار مناسبی برای یک خانه ایرانی میباشد . امروزه با ظهور برندهای بسیار متنوع و مختلف در صنعت فرش جهت یک دسته بندی کلی نیاز به ملاکهایی چون تراکم و شانه احساس می شود . دی فرش تنوع بسیار بالایی را از فرش های ۱۰۵۰ شانه در اختیار مشتریان محترم قرار داده تا قدرت انتخاب آنها به نحو چشمگیری افزایش یابد . علاوه بر آن کیفیت کالا را ملاک خود قرار داده تا یک رابطه پایدار را میان خود و مشتری ایجاد نماید .

 

فرش ۷۰۰ شانه

فرش ۱۰۰۰ شانه که به عبارتی در واحد طول دارای ۱۰۰۰ گره فرش میباشد گزینه بسیار مناسبی برای یک خانه ایرانی میباشد . امروزه با ظهور برندهای بسیار متنوع و مختلف در صنعت فرش جهت یک دسته بندی کلی نیاز به ملاکهایی چون تراکم و شانه احساس می شود . دی فرش تنوع بسیار بالایی را از فرش های ۱۰۰۰ شانه در اختیار مشتریان محترم قرار داده تا قدرت انتخاب آنها به نحو چشمگیری افزایش یابد . علاوه بر آن کیفیت کالا را ملاک خود قرار داده تا یک رابطه پایدار را میان خود و مشتری ایجاد نماید .

 

 

کارخانه های فرش ماشینی کاشان

منبع : دی فرش

مطلب پیشنهادی

قالی دستباف

قالی دستباف ایرانی و چالش ها و معضلات پیش روی آن در بازار فرش جهانی

قالی دستباف یکی از هنرهای ایرانی است که در عرصه ی بازار جهانی جایگاه ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *